تبلیغات

پیروز میدان میشوداز میدان جنگ به میدان تبلیغات !

از میدان جنگ به میدان تبلیغات !

 

امروزه جنگ جنگ تبلیغات است و دشمن از میدان فراری شده و بیشتر در اخبار خود را پیروز میدان تلقی می کند و در حقيقت نيز كسي مغزها  و افکار عمومی را می رباید و پرطرفدارتر کسی است که تبلیغاتش در میان مردم بیشتر باشد حالا چه تبلیغاتش راست باشد یا دروغ اما مردم باورش میکنند.

 

آری! جنگ تبلیغاتی گوی سبقت را از جنگ میدانی و سنگر برده است، زیرا مخاطبان زیادی دارد که هر روز برای شان برنامه دارد و هر روز ذهن مخاطبانش را شستشو میدهد و گفته اند .... ( ماتکرر تقرر ).... هرچیزیکه بار بار تکرار شود پس درذهن جای گزین می شود ...... .

 

 بله! برنامه هایی که از طرف هزینه کنندگان آن تبلیغات ( یا بهتر بگیم جنگ فکری ) تهیه میشود و طبق خواسته های آنها در فکر و ذهن مخاطبان تزریق میشود.

 

این یک واقعیت است که اکثر مردم فکر و ذهنیت شان خواه یا نخواه دزدیده می شود و از حقایق بدور میمانند، زیرا از واقعیت امر خبر ندارند ؛ حالا یا بعلت دوری از ان و یاهم بخاطر بی پروایی و عدم تحقیق در مورد آن .

 

بهمین علت آنچه را که در پاتوقهای شان رد و بدل میشود و یا از طریق رسانه های موجود در خانه های شان دریافت میکنند واقعیت میشمارند و از حقیقت امر روز بروز دورتر و دورتر می شوند.

 

این در حالی است که یک فرد مومن نباید اینگونه باشد زیرا پیامبر اکرم صلی الله علیه وسلم میفرماید: کفی بالمرء کذباً أن یحدّث بکلّ ما سمع  .... برای کاذب بودن فردی همین کافی است که هر انچه می شنود ( بدون تحقیق در مورد راست بودنش ) بر زبان بیاورد ( و برای دیگران بازگویش کند).

 

و در روایتی دیگر از حضرت ابوهریره (رضی الله عنه) آمده: « کفی بالمرء إثماً أن یحدثّ بکلّ ما سمع » که همان محتوای حدیث قبلی را دربر دارد.

 

شریعت اسلام به تحقیق در امور شنیده امر نموده ومیگوید :« یا ایها الذین آمنوا ان جاءکم فاسق بنباء فتبینوا ان تصیبوا قوماً بجهالة فتصبحوا علی ما فعلتم نادمین..... ای کسانی که ایمان آورده اید اگر شخص فاسقی خبری برای شما بیاورد (باور نکنید و ) درباره آن تحقیق کنید، مبادا به گروهی از روی نادانی آسیب برسانید و از کرده خود پشیمان شوید» (سورهء حجرات ،آیهء ۶) .

 

پس باید ملت مسلمان ما بیدار باشد که دشمنان اسلام و بدخواهان نظامهای اسلامی و حسودان شریعت اسلام و آنهاییکه منافع خود را در تناقض با برپایی شریعت اسلام میبینند ، تمام سعی خود را می کنند تا  چهره مجاهدان فی سبیل الله را دگرگون جلوه دهند و این مخلصان راه شریعت را تروریست، افراطی، تکفیری، وبا القابی زشت معرفی کنند و میکوشند تا با نشر اکاذیب و خبرهای دروغین، پیشرویهای مجاهدین را در عرصه های مختلف میدان جنگ و فرهنگ، عکس واقعیت نشان بدهند تا دلهای بعضی از مومنان منتظر نصرت را آزرده سازند و امید آنهارا به یاس تبدیل کنند.

 

امروزه به اندازه ای که در بخش تبلیغات هزینه میشود در بخشهای دیگر آنقدر مصرف نمیشود پس مومنان بدانند که خبرهای منتشرشده از رسانه های مختلف اینترنتی، ماهواره ای، تلویزیونی و راديويي همچنان  اکثر خبرهای منتقل شده از زبانها در مجلسها و غیره، همه مسموم و خالی از دروغ نیستند زیرا شبکه های اجتماعی در کل مربوط به غربیها، شرقیها و یا اجیران مسلمان نمای انان هستند و همه ی کوشش آنها این است تا یک راست را با صد دروغ مخلوط کرده و به خورد ملتهای مسلمان بدهند.

پس فریب جنگ تبلیغاتی دشمن را نخوریم وهوشیارانه خبرهارا ابتدا از فیلتر حقیقت عبور دهیم وسپس نتیجه را بدست آوریم.

حسبنا الله ونعم الوکیل
منبع : moqatel[dot]blogfa[dot]com[slash]post-115[dot]aspx

سنگرآنلاین از میدان جنگ به , هدایت به بآلآ, پاراگراف گیمز بازیسازی دانلود , سایت تخصصی آندروید دانلود بازی , IT information technology, زندگی زیبا چرا آدمها پشت سرتان , محل درج آگهی و تبلیغات گ فو,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات