تبلیغات

مهسا فقهایی«ماجرای یک شب بارانی» در هالیوود آمریکا
«ماجرای یک شب بارانی» در هالیوود آمریکا

فیلم کوتاه «ماجرای یک شب بارانی» به کارگردانی مهدی فرد قادری به بخش مسابقه جشنواره «سینمای جدید» هالیوود آمریکا راه پیدا کرد. 

به گزارش خبرگزاری فارس،این جشنواره هر سال پذیرایی فیلم‌هایی است که راه های جدیدی برای بیان سینمایی ارائه می دهند و امسال نیز «ماجرای یک شب بارانی» به عنوان نماینده کشورمان در این جشنواره به نمایش در می آید. در این دوره جشنواره از میان فیلم های ارسالی چهل و نه فیلم کوتاه و بلند به بخش مسابقه راه پیدا کرده‌اند.

«ماجرای یک شب بارانی» که پیش از این در بخش ملی و بین المللی جشنواره فیلم کوتاه تهران به نمایش در آمده بود ، در مدت زمان بیست و چهار دقیقه به داستان تولد پیرمردی می پردازد که با ورود اعضای خانواده اش دستخوش تغییر می شود. این فیلم که به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران تولید شده است ، مانند اثرات قبلی کارگردان ساختاری تجربی دارد و سومین سکان-پلان مهدی فرد قادری پس از فیلم های کوتاه «تناوب» و «دایره های معکوس» است.

برخی از عوامل فیلم عبارتند از: نویسنده و کاگردان: مهدی فرد‌قادری ، تصویربردار: عارف نامور ، صدابردار: شاهین پورداداشی ، دستیار کارگردان و برنامه ریز: حسین محروقی ، صداگذار: آرش قاسمی ، جلوه های بصری: امیر مهران ، بازیگران: منوچهر علیپور ، زهره رمضانی ، مهسا فقهایی ، کیان درجزی ، حسین محروقی ، غزال قاسمی ، ساینا اسدی ، امیرپارسا صفری و مهدی فرد قادری ، تهیه کننده: انجمن سینمای جوانان ایران

مهدی فرد‌ قادری فیلم‌های کوتاه سایه مه ، تناوب ، زندگی خورشید ، گرامافون ، دایره‌های معکوس ، روایت آینه ای داستان های ساده و ماجرای یک شب بارانی را کارگردانی کرده است. فیلم های فرد‌ قادری تا‌کنون در بیش از سی جشنواره ملی و بین المللی به نمایش در آمده و موفق به کسب پانزده جایزه شده‌اند. جشنواره «سینمای جدید» از 23 تا 25 فوریه در هالیوود آمریکا برگزار می شود. 

 منبع : kafs[dot]blogfa[dot]com[slash]post-297[dot]aspx

کانون فیلم و عکس ساوجبلاغ , رساله قانون اهدا ’ عضو در حقوق , ازدواج و طلاق سردفتر , پرورشی پژوهشی انجمن های علمی , علم زندگی عشق اندیشه سیاسی فضل , در پیرامون رباعی خیام شاعر , نخل های سوخته۱ 79 مقاومت اسلامی,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات