تبلیغات

مشت گره کرده قلعه نوییمشت های گره شده ولاسکو و قلعه نویی
قلعه نویی بی تعصب بود آیا ولاسکو هم وطن فروش است؟!

امیر قلعه نویی بی تعصب بود،آیا ولاسکو هم وطن فروش است؟!
به مشتان گره شده سرمربی ایتالیائی تیم ملی ایران بعد از برد مقابل تیم ملی کشورش نگاه کنید!
میگویند که ولاسکو با تیم ملی ایتالیا به ۵ قهرمانی در لیگ جهانی دست پیدا کرده است!
این تصویر نشان میدهد که در ورزش حرفه ای و قهرمانی دیگه احساسات و تعصبات بیش از حد جای ندارد و انجام وظیفه و تعهد داشتن حرف اول را می زند.
با این وجود باز هم برخی ها هنوز که هنوز به حرکت دستان امیر قلعه نویی در زمان هدایت وی در تیم مس کرمان بعد از بردن استقلال معترض هستند و وی را به بی تعصبی متهم می کنند!
سرمربی تیم ملی ایران مقابل تیم کشورش به پیروزی رسیده و همان مشتانش را اینگونه گره کرده است و کسی هم وی را متهم به خیانت به کشورش و نداشتن تعصب به تیم ملی ایتالیا نمی کند.
….
نکته: در بیوگرافی خولیو ولاسکو نوشته شده که این مربی متولد کشور آرژانتین ولی دارای ملیتی ایتالیائی میباشد.یعنی  دورگه می باشد.
در هر حال در معنا و مفهوم کلی مطلب نوشته شده تغییری ایجاد نمی کند،چون ولاسکو به عنوان سرمربی تیم ملی ایتالیا قبلا فعالیتی داشته و منظور ما نیز همان عرق و تعصبی هست که این مربی به تیمی که قبلا تحت هدایتش بوده،می باشد. علی فتح الله زاده در گفت و گو با اوج نیوز در خصوص وضعیت جواد نکونام اظهار داشت:امروز اقای قلعه نوعی جلسه ای با نکونام خواهد داشت و این دو عزیز حرفهایشان را به هم می زنند.در جلسه ای که من با نکونام داشتم مسایل کلی مطرح شد ضمن اینکه جواد با ما قرارداد دارد.

وی افزود:نکونام بازیکن باشخصیت و موثری است.این جلسه برگزار می شود تا آنها رودررو حرفهایشان را بزنند و انشاالله ما یک فصل خوب را آغاز کنیم.

وی در خصوص این شایعه که رحمتی گفته اگر نکونام بماند،او از استقلال جدا می شود،گفت:اصلا چنین چیزی نیست.قرارداد رحمتی و نکونام به هم ارتباطی ندارد.رحمتی برای خودش مذاکره می کند و نکونام هم برای خودش.این دو مشکلی با هم ندارندمنبع : eiliayeabi[dot]blogfa[dot]com[slash]post-724[dot]aspx

قلعه نویی بی تعصب بود آیا ولاسکو , چکنه نیوز کی روش و تصویر مشتهای , کانون هواداران پرسپوليس گزارش , سرگرمی تفریحی طنز فرهنگی , ماهان سرخ, لوگوی سه گوش اگر آبی نباشد , استقلال به انضمام ستاره های آبی ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات