تبلیغات

قیمت بلیط قطار تهران مشهد سال 91سفر به مشهد (روز دوم)

طرقبه

Torqabehفردا صبح زود راه افتادیم و قبل از هر چیز نسبت به رزرو بلیط برگشت اقدام کردیم که فقط برای همون شب ساعت 6 عصر بلیط موجود بود و برای روزهای بعدی نه بلیط قطار و نه اتوبوس بود.از کیوسک های راهنمای زائر، یک نقشه ی گردشگری شهر تهیه کردیم و درصدد پیدا کردن مترو شهر برآمدیم و با یک تاکسی به مترو رسیدیم. مترو مشهد خیلی تمیز و خیلی خلوت بود. از میدان بسیج تا پایانه وکیل آباد رو با مترو رفتیم. یه جورایی زمان رو برای خودمون رزرو کردیم. از پایانه وکیل آباد، برای همه نقاط گردشگری مشهد که در اطراف شهر بودند، اتوبوس گذاشتن که با هزینه ای مناسب شما رو به این مناطق گردشگری می رسونند. پارک کوهستانی و باغ وحش هم مشخصه. البته هدف ما دو منطقه ییلاقی بود.

نمونه بلیط قطار شهری مشهدمترو خالی

یکبار به سمت طرقبه حرکت کردیم و از بازار و محدوده ی ییلاقی اون بازدید کردیم

***

شاندیز

Shandiz

و دوباره از پایانه به طرف شاندیز رفتیم، سری هم به رستوران پدیده شاندیز زدیم. مجسمه سعدی شیرازی و فردوسی در ابتدا و مجسمه های پری، دو کودک، شکار گاومیش، باغبان و در ادامه آسیاب آبی ورودیه خوبی بود.

بعد از بازدید از محوطه و صرف ناهار در رستوران پدیده و شرکت در سالن آمفی تئاتر برای جشن مختصری جهت قدردانی پدیده از میهمانان، به سرعت خودمونو می بایستی به پایانه می رسوندیم و علیرقم میل باطنی همون شب بلیط اتوبوس داشتیم که برگردیم.با هر شرایطی که بود خودمونو به پایانه امام رضا رسوندیم و به سمت کرج حرکت کردیم.


منوی قیمت غذاهای رستوران شاندیز

بفرمائید:)


بن قرعه کشی پدیده شاندیز

***

مرکز تعطیلات و سرگرمی و خرید پدیده شاندیز

عکس ها از اینترنت

این مجموعه در زمینی به مساحت 50 هکتار در مرکز شهر شاندیز در حال ساخته. این مجتمع قراره به یک مرکز مهم خرید و فروش و تفریحی تبدیل بشه.

بخش های متنوع مجموعه عبارتند از:

- هتل پنج ستاره 39 طبقه با ارتفاع بیش از 225 متر (5Star Hotel)

- مجمتع فرهنگی با 3 تالار ویژه برگزاری مجالس و همایش ها به شکل کعبه مقدس (Convention Centre)

- پارک آبی(Water Park)

- مجتمع اداری(Office Centre)

- مجتمع سرویس آپارتمان(Service Apartment Complex)

- مرکز بزرگ خرید(Shopping Mall)

- باغ گل و نمایشگاه دائمی گل و گیاه(Flower Garden)

- شهربازی سرپوشیده(Entertainment City)منبع : safarbedigarsu[dot]blogfa[dot]com[slash]post-55[dot]aspx

سفر به دیگر سو سفر به مشهد روز , شاهرود تهران ارزانترین بلیط , خیلی خوش امدید قطار مگلو, تور مشهد تور کیش تور ارزان تور , لکوموتیورانم برنامه حرکت , خادمين حج وزیارت استان , قیمت روز انواع ماشین و کالا ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات