تبلیغات

غلط یاب فارسی آفیس 2007فارسی ساز آفیس 2007

مایکروسافت بسته نرم‌افزاری خود را برای فارسی کردن آفیس 2007 ارائه داد.

این پک نرم‌افزاری 14 مگابایتی تمام آن چیزی است که ما فارسی زبان‌ها به دنبال آن می‌گشتیم. برنامه واژه پرداز Word که سال‌هاست در ایران و سایر نقاط به عنوان بهترین برنامه جهت تایپ نامه و اسناد بکار می‌رود،

این بار از طرف خود مایکروسافت بسته نرم افزاری فارسی ساز آفیس 2007 ارائه شد.

بسته نرم افزاری فارسی ساز آفیس 2007

البته این اولین برنامه فارسی نیست که توسط مایکروسافت ارائه می شود. حدود 5 سال پیش مایکروسافت در اقدامی مشابه ، فارسی ساز برنامه آفیس 2003 را ارائه کرده بود که مورد استقبال بسیاری از فارسی زبانان واقع شد .

از نکات بارز و جالب این فارسی ساز علاوه بر فارسی شدن تمامی بخشها و منوهای آفیس 2007 به زبان فارسی، اضافه شدن غلط گیر فارسی (Spellcheck)  است . امکانی که بی شک مورد نیاز بسیاری از فارسی زبانان خواهد بود .

فارسی ساز Office 2007 نیز به صورت رسمی و با نام Microsoft Office Language Interface Pack 2007 به صورت کاملاً رایگان از طرف شرکت مایکروسافت از هم اکنون قابل دریافت است .

نمونه غلط یاب فارسی آفیس 2007

برای دریافت فارسی ساز آفیس 2007 می توانید به این صفحه (لینک مستقیم) در سایت مایکروسافت مراجعه کنید . (همچنین : لینک کمکی سرور Rapidshare) .

پس از دریافت بسته فارسی ساز 14 مگابایتی و نصب آن برای فعال شدن فارسی ساز مراحل زیر را انجام دهید :

وارد منوی Start ویندوز شوید وسپس به ترتیب وارد زبانه‌های All Programs و بعد Microsoft Office شوید و سپس زبانه‌ی Microsoft Office Tools را برگزینید و بر روی Microsoft Office 2007 Language Settings کلیک کنید .

حالا می‌بایست در زبانه‌ی Display Language زبان Persian را مشاهده کنید . زبان فارسی را به لیست موجود اضافه کرده و Persian  را زبان اصلی (Primary) قرار دهید .

حالا وارد Office 2007 شوید و از محیط کاملا فارسی و غلط گیر فارسی آن لذت ببرید .

نمایی دیگر از محیط فارسی آفیس 2007

بسته فارسی ساز فوق محیط برنامه‌های زیر را به طور کامل فارسی می‌کند :

Microsoft Word 2007
Microsoft Outlook 2007
Microsoft Exel 2007
Microsoft PowerPoint 2007

» دریافت فارسی ساز آفیس 2007(لینک مستقیم
حجم: 14 مگابایت

  منبع : technology-new[dot]blogfa[dot]com[slash]post-122[dot]aspx

تازه های تکنولوژی فارسی ساز , تاکسی نت فارسی ساز آفیس 2007 , ششمی های اسداباد آنلاین فوتبال , دانلود رايگان غلط ياب فارسی , آموزگار پایه پنجم دانلود چند , کاروفناوری سال هفتم شهرستان , روستای بورنگ و بورنگ شناسی,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات