تبلیغات

شامپو فولیکا برای موهای خشک و آسیب دیدهماسک مو مخصوص موهای خشک و آسیب دیده
ماسک مو مخصوص موهای خشک  و آسیب دیده:

عوامل مختلفی مانند ترشح ناکافی سبوم یا چربی پوست سر، آلودگی هی محیطی، اشعه ماوراء بنفش نور خورشید، فر کردن موها و عوارض ناشی از کلر آب استخر و نمک دریا و همچنین آسیب های فیزیکی همانند استفاده طولانی مدت از سشوار و براشینگ باعث ایجاد موهای خشک و آسیب دیده می گردند. موی خشک و آسیب دیده عموماً حالتی زبر، خشن و غیر یکنواخت و شکننده داشته و فاقد درخشندگی و براقیت لازم است. عواملی نظیر موخوره و عدم حالت پذیری مناسب و در مواردی وز نیز از سایر علایم شایع اینگونه موها به شمار می روند. ماسک مخصوص موهای خشک و آسیب دیده بر پایه کمپلکس تقویت کننده ترمیم کننده و مرطوب کننده تولید گردیده که با تقویت ساقه مو و ترمیم  موهای خشک و آسیب دیده و همچنین حفظ رطوبت طبیعی مو از پیدایش موخوره جلوگیری نموده و سبب حفظ لطافت، حالت پذیری، درخشندگی و براقیت موها می گردد.

کمپلکس گلوکونات روی، شی باتر، و کراتین ضمن تقویت و ترمیم کوتیکول مو باعث حفظ رطوبت و ایجاد لطافت و نرمی موها می گردد. کراتین به خوبی قادر است که جایگزین کراتین از بین رفته مو گردیده و در رفع آسیب دیدگی موها بسیار موثر است. شیرجو دوسر از عوامل مرطوب کننده موهای خشک محسوب گردیده و به خوبی باعث جلوگیری از ایجاد موخوره می گردد.

وزن خالص: ۱۰۰ گرم

FULICA
http://www.fulica.ir
info@fulicahaircare.com
منبع : fulica[dot]mihanblog[dot]com[slash]post[slash]251

محصولات فولیکا ماسک مو مخصوص , محصولات فولیکا راهنمای شامپو , محصولات فولیکا مواد اولیه , محصولات فولیکا محصولات تخصصی , محصولات فولیکا مواد اولیه , محصولات فولیکا مطالب شهریور 1390, گالری یلدا ۲۰ماسک خانگی برای ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات