تبلیغات

سفاکانیروش تنش زدایی در سیاست خارجی چگونه است؟
روش تنش زدایی در سیاست خارجی چگونه است؟

آقایانی که مدعی اند باید با زبان دیپلماسی با دنیا سخن گفت، یا مدعی تعامل، همزیستی مسالمت آمیز، همکاری بین المللی و.... هستند، بفرمایند ما با اربابان افرادی که با گیوتین، شمشیر و گلوله با مردم بی گناه مذاکره می کند  چگونه مذاکره کنیم و به تفاهم مشترک دست یابیم؟!!!

نتیجه و دستآوردهای این مذاکرات را در زیر مشاهده میکنید!!!

تصویر/ گردن زدن دختر سه ساله سوری به جرم شیعه بودن (+18)

جنایات سلفی ها و وهابی ها در سوریهجنایات سلفی ها و وهابی ها در سوریه

ادامه دارد....

روریست‏های سوریه سر 30 جوان شیعه را بریدند +18

یک سایت خبری لبنانی با انتشار تصویری دلخراش ادعا کرد که تروریست های سوریه، اقدام به بریدن سر 30 جوان شیعه در سوریه کرده اند.

سایت اینترنتی "الخبر برس" عصر امروز یکشنبه 7 اردیبهشت 1392 با انتشار عکس زیر نوشت: "شبکه القاعدة در ادامه جنایت های خود در قبال مردم سوریه عموما واهالی حلب خصوصا، آغاز به اجرای فتاواى برخی از شیوخ سلفی درباره ذبح جوانان دو رسوتای شیعه نشین "نبل" و "الزهراء" در حومه حلب نموده است".

این سایت ادامه داد: "جوانانی که ذبح شده اند نظامی یا مسلح نبودند؛ بلکه فقط به دلیل انتساب به طائفة شیعه به قتل رسیده اند. این جنایت بعد از محاصره ای صورت گرفت که از ماه مبارک رمضان سال گذشته نسبت به اهالی این دو روستا صورت گرفته بود".

سایت الخبر پرس با عذرخواهی از خوانندگانش به دلیل انشار این تصویر مدعی شد: "بنا بر آنچه فعالان شبکه های اجتماعی اعلام کردند، جنایتکاران در این دو روستا، تروریست های تکفیری سعودی و چچنی بوده اند".

  تروریست‌های وهابی مخالف بشار اسد در سوریه «دختر بچه» یک خانواده شیعه را در سوریه به طرز وحشیانه‌ای سر بریدند که جرم وی شیعه بودن او و خانواده‌اش بود.

دختر بچه سوری که تروریست‌ها به جرم شیعه بودن خانواده‌اش گلوی وی را بریدند

برگی دیگر از جنایت تروریست های سلفی در سوریه

نویسنده مجتبی باجلانی


عكس: اقدام تكان دهنده مخالفان اسد در حمص
راستی در این بازار که سلفی ها راه انداخته اند جان آدم ها چقدر می ارزد که دارند قانون جنگل را مو به مو اجرا می کنند تازه برخلاف قانون جنگل که تنها زمانی شکار می کنند که گرسنه باشند وبیشتر از نیازشان هم نمی خواهند واین هم امریست که خدا درنهاد او به عنوان غریزه به ودیعه گذاشته است این چه بد بختی است که انسان مسلمان دامنگیرش شده است روزی که پیامبر (ص)رحمت بعثت یافت تنها وتنها هدف از بعثتش اتمام مکارم اخلاق بود تا بشر به اوج قله سعادت ره پیدا کند اما امروز به وضوح می بینیم که بار دیگر نسلی سفیانی وابن مرجانه ها بار دیگر مجال یافته اند که خودی بنمایانند اما با یک اختلاف درد ناک که امروزه جهان غرب که خود بانی این همه جنایات است به اسم اسلام این تجاوزات را به خورد عامه مردم غربی می دهد ومظلومیتی که امروزه اسلام دچارش است هم ردیف با مظلومیت سالار شهیدان حضرت حسین ابن علی علیهما السلام است ایکاش بشر از مادر زاده نمی شد تا چنین رفتارهای وحشیانه ای صورت نمی گرفت بار خدایا صبر تو چه انداره است که براین همه مصائب صبر می نمائی من نمی دانم آخر این ها چه گونه موجوداتی هستند که در روز روشن ودر مقابل چشم مردم این گونه بی محابا انسان ها را به رگبار می بندند وباکی هم ندارند که جنایاتی را مرتکب شده اند که تاریخ به یاد ندارد وروی چنگیز وهون وآتیلا سپید گشته است درد دیگر این است این آقایان به ظاهر مسلمان می گویند درحال جهاد هستند وخود به آن افتخار می کنند وچنان با طمانینه راه می روند تو گوئی که اینها خود هرکدام از مفتی های اعظمند بدا به حال مان که درچنین عصری وهم زاد چنین سفاکانی هستیم یعنی خدایا چکار باید کرد که مانمی دانیم آیا در اسلام ما هم شکی است که دچار نوعی سکون گردیده ایم خدایا به عظمت او که درحقش گفته ای لولاک ماخلقت الافلاک دل های مرده امان را شفا ده واین نامسلمان مان را چنان کیفر ده که بازماندگان این مقتولین مظلوم دستی بر قلب هایشان کشند ومرهمی برزخم هایشان نهند خدایا ما را بیش از این شرمنده مکن چرا که ماخود را انسان می نامیم درحالیکه دراین پیکره ما چنین زالو صفتانی نیز قد برافراشته اند امین یا رب العالمین ....                  وسیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبوننمونه‌ای از کشتارهای کوکان سوری توسط تروریست‌های مسلح*

*

رسانه های سوری جزئیات جنایت هولناک تروریستهای سلفی تکفیری در قتل عام دهها شهروند بیگناه سوری در حلب را تشریح کردند. جزئیات جنایت هولناک تروریستها در حلب عکس

حمله تروریستی در "الحوله" سوریه+عکس

 

حمله تروریستی در "الحوله" سوریه

کتشتار مردم در سوریه

تصویر جنایت  در "الحوله" سوریه

کشتار کودکان در حمله تروریستی در "الحوله" سوریه

بریدن سر کودکان

کستار کودکان

کشتن کودک +عکس

کشتن یک خانواده+تصویر

کشتن کودک شیرخواره +عکس

 

کس تکان‌دهنده از قتل عام سربازان و مردم عادی سوری

جنایات هولناک وهابیون و سلفی ها در سوریه

نقض حقوق بشر در سوریهنقض حقوق بشر در سوریهجنایات وهابیون و سلفی ها در سوریهنقض حقوق بشر در سوریه

"سیرنیوز" بار دیگر در آستانه برگزاری نشست شورای امنیت درباره سوریه، تروریست های مسلح حاضر در این کشور این بار در حلب دست به جنایت هولناک دیگری زدند.

منبع : kosari113[dot]mihanblog[dot]com[slash]post[slash]566

تسبیح سیاسی روش تنش زدایی در , چَمَ مَحَل سرنوشت تلخ تالشان ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات