تبلیغات

سایت ارگانهای محلی افغانستانمتن مکتوب آنانیکه خود را تکه دار مردم غور میدانند و ازین آدرس آنچه میخواهند استفاده مینمایند

بخوانید و قضاوت نمائید

بسم الله الرحمن الرحیم

 

بمقام محترم ریاست مستقل ارگانهای محلی جمهوری اسلامی افغانستان

 

طوریکه درجریان هستید دوکتور عبدالله هیواد از مدت 9 ماه بدین طرف بحیث والی ولایت غور شرف تقرر حاصل نموده است. عبدالله هیواد شخصیت با تقوا و متدین بوده و در ولایت غور یک اداره سالم را بدون فساد اداری رشوه و اختلاس ساخته است. به تلاش بازسازی و نوسازی بطور هماهنگ در سراسر ولایت غور محسوس است.

دوکتور عبدالله هیواد یک چهره اسلامی و اجتماعی بوده از اخلاق نیک برخوردار بوده با مراجعین این ولایت برخورد سالم مینماید. ازساعت هفت صبح تا شش بجه شام بدفتر کار خویش بخاطر حل معضلات و حکومتداری هر روز حاضر است.  درقسمت پروسه صلح در غور تلاش های خستگی ناپزیر نموده و منازعات پر تلاطم اجتماعی را حل و فصل نموده است. در قسمت تطبیق قانون و احقاق حقوق مردم نیز خدمات ار زنده را انجام داده است. عده از اصلاحات اداری در تحکیم قانون ترس و حراس داشته منافع خویش را بخطر میبنند، میدانند که زورگویی غلدوری از جامعه رخت سفر می بندد، قانونیت و مردم سالاری جای بی عدالتی را پر میکند لجوجانه و ناجوانمردانه توطئه ریزی نموده و میخواهند تا اعمال دیرینه و مشفقانه شانرا با تقدیم عرایض خدشه دار سازند. بلی تطبیق قانون و حکومتداری سالم دشمنانی نیز درقبال دارد ، تا باید در برابر عدالت کور دلانه قدعلم نماید.

مانمایندگان ولایت غور از دوکتور عبدالله هیواد  والی کنونی غور به قاطعیت دفا وحمایت نموده و امیدواریم در قسمت بقای شان بحیث والی غور جهت تحکیم پایه های نظام در این ولا بصورت سالم که یک امر فطری و حق مردم غور میباشد  ایشان را مهلت دهید تا تلاشهای  را که آغاز نموده بصورت کل آن برای مردم این ولایت رسانیده و اقناع مردم را بیشتر حاصل نماید.

 

و من الله توفیق

ور دو طرفه مزین با امضأ های زیادی میباشد.

 

نظریات شما طوری اتومات ثبت میگردد. لطفأ پیرامون متن فوق شما نیز ابراز نظر فرمائیدمنبع : ghur[dot]blogfa[dot]com[slash]post-381[dot]aspx

ولایت غور متن مکتوب , ولایت غور والیان چهار , اندیشه سبز, اندیشه سبز, اندیشه سبز, اندیشه سبز, اندیشه سبز,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات