تبلیغات

اینکه گفته میشود این روزها ورزش ایران



خوشحالم که وزارت ورزش را ورزشی‌ها اداره می‌کنند

احسان حدادی نایب قهرمان المپیک لندن و رکورددار پرتاب دیسک آسیا بعد از صید طلای بازی های آسیایی این روزها استراحت می کند.


وی درباره عملکرد دوومیدانی ایران در اینچئون گفت: مردم همیشه توقع دارند در بازی های آسیایی و جهانی که مدال گرفته شود به خصوص در المپیک تعداد مدال ها بیشتر باشد. در اینچئون در کل خوب بودیم ولی میتوانستیم بهتر باشیم. حتی می توانستیم تا 30 طلا بگیریم. بدشانسی و یکسری اتفاقات باعث شد که نتوانیم به این تعداد مدال دست یابیم.

قهرمان بازی های آسیایی درباره بازی های المپیک ریو گفت: در المپیک سعی می کنیم مقام ها و مدال های بهتری بگیریم. دوومیدانی رشته مخصوص ایران نیست و احتیاج به کمک و امکانات و دانش خارج از ایران دارد و باید در این زمینه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حمایت بیشتری از ما داشته باشند.

حدادی درباره شرایط فعلی اش گفت: امسال خیلی زیاد پرتاب کردم شش، هفت ماه حدود روزی 100 تا پرتاب داشته ام و ماهی شش تا هفت هزار پرتاپ می شود. البته 20 روز است که پرتاب نکرده ام. چون این مدت کار نکرده ام باید تکرار تمرینات زیاد شود و حداقل سه ماه پرتاب کنم. 

او افزود: پس از بازیهای آسیایی بیشتر استراحت می‌کنم چون هنوز برنامه خاصی پیش رو ندارم. اندک اندک که به مسابقه‌ها نیز نزدیک شوم، فصل بدنسازی آغاز می‌شود و پس از آن با توجه به هر مسابقه‌ای که پیش روست تمرین‌های فنی‌ام را انجام می‌دهم.

حدادی درباره برنامه آتی اش گفت: در برنامه تمرینی در مسابقات اردوی زمستانی در قاره آفریقا و جزیره کیش دارم و همچنین در اردیبهشت آینده برای مسابقات مقدماتی لیگ الماس باید به شانگهای یا نیویورک بروم که هنوز مکان دقیق آن مشخص نشده است.

یکی از مسائلی که درباره رشته دوومیدانی گفته میشود، لزوم حضور روانشناس در میادین بزرگ و مهم است. حدادی در این باره گفت: در مسابقات آلمان روانشناس داشته ام اگر درخواست بدهم روانشناس میدهند اما اگر روانشناس در اردو نباشد در یکی دو روز زمان مسابقات بودن ایشان به درد نمی خورد.

نایب قهرمان المپیک در رابطه با اینکه قراردادش پرسپولیس و طلبش از این باشگاه گفت: باشگاه پرسپولیس یکسری طلب ها را داده و مقداری مانده. برنامه برای گرفتن طلب ها دارم ولی حالش را ندارم!

رکورددار پرتاب دیسک آسیا با تمجید از عملکرد وزارت ورزش و جوانان هم گفت: خدا را شکر افراد وزارت ورزش افرادی ورزشی و دانشگاهی هستند و کمک می کنند و از بیرون ورزش نیامده اند. همین سبب شده تا در ورزش آرامش برقرار شده و وزارت ورزش نگاه ویژه ای به ورزشکاران دارد.

حدادی در رابطه با نمایشگاه مطبوعات گفت: فکر می کنم امسال نمایشگاه خوبی داریم. خبرگزاری برنا را همیشه می بینم خبرگزاری خوبی است و امیدوارم در ادامه موفق باشد.



منبع : davandegan[dot]blogfa[dot]com[slash]post-3234[dot]aspx

خبرگزاری دوومیدانی ایران وجهان , کرمانشاه TV 512 چرا شبکه های جدید , تغذیه مناسب کلید موفقیت در ورزش, بسکتبال حرفه ای بسکتبال بچه ها , برای چربی سوزی به این روش باید , سرگرمی توپ ف ز اصلی چهره ها در , Iran Sport News,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات