تبلیغات

اکران خیریه فیلم سینماییاکران عید فطر از چهارشنبه با پنج فیلم شروع شده است
 

 

از امروز اکران فیلم‌های سینمایی "بی‌پولی" حمید نعمت‌الله، "تردید" واروژ کریم‌ مسیحی، "دو خواهر" محمد بانکی، "زندگی شیرین" قدرت الله صلح‌میرزایی و "یک وجب از آسمان" علی وزیریان شروع و رقابت فیلم‌های اکران عید فطر برای جذب مخاطب به طور رسمی آغاز می‌شود...

از امروز اکران فیلم‌های سینمایی "بی‌پولی" حمید نعمت‌الله، "تردید" واروژ کریم‌ مسیحی، "دو خواهر" محمد بانکی، "زندگی شیرین" قدرت الله صلح‌میرزایی و "یک وجب از آسمان" علی وزیریان شروع و رقابت فیلم‌های اکران عید فطر برای جذب مخاطب به طور رسمی آغاز می‌شود.
از میان پنج فیلمی که در فهرست نهایی اکران عید فطر قرار گرفتند، "بی‌پولی" بیشترین بخت را برای تبدیل شدن به پرفروش‌ترین فیلم شش ماه دوم سال دارد. "دو خواهر" رقیب جدی "بی‌پولی" است و پس از آن کمدی عامه‌ پسند "زندگی شیرین" قرار می‌گیرد. "تردید" برای مخاطب انبوه ساخته نشده و "یک وجب از آسمان" هم عناصر تبدیل شدن به فیلم پرفروش را ندارد.
در آخرین روزهای اکران فیلم‌های روی پرده می‌توان افت فروش را در فیلم‌هایی که هفته پایانی نمایششان در سینماهای شهر تهران را می‌گذرانند می‌توان دید، "کیش و مات" به کارگردانی جمشید حیدری همچنان پرفروش ‌ترین فیلم روی پرده است، فیلم پس از 48 روز نمایش در سینماهای تهران و در 15 سالن به فروش 486 میلیون تومانی دست پیدا کرده است.
فیلم سینمایی "چشمک" به کارگردانی جهانگیر جهانگیری پس از 41 روز نمایش در 15 سالن به فروش289 میلیون تومان دست پیدا کرده است. افسانه بایگان، اکبرعبدی، حدیث فولادوند، یوسف تیموری بازیگران این فیلم کمدی هستند. داستان فیلم درباره مردی است که می‌خواهد ازدواج کند اما مشکلاتی برایش به وجود می‌آید.
فیلم سینمایی "پستچی سه بار در نمی‌زند" به کارگردانی حسن فتحی دیگر فیلم روی پرده است که روزهای آخر اکران را پشت سر می‌گذارد، فیلم داستان سه نسل را روایت می‌کند که یک شب هولناک را در عمارتی قدیمی می‌گذرانند. علی نصیریان، محمدرضا فروتن، باران کوثری، رویا تیموریان بازیگران این فیلم هستند. "پستچی سه بار در نمی‌زند" که در 14 سینما روی پرده رفته پس از 47 روز 414 میلیون تومان فروخته است.
فیلم سینمایی " دلخون" به کارگردانی محمدرضا رحمانی و بازی حامد بهداد، الناز شاکردوست و پوریا پورسرخ پس از 48 روز نمایش در 15 سالن فروش 314 میلیون تومانی داشته است. این فیلم داستان مردی است که به جرم قتل همسرش به زندان افتاده و می‌خواهد پیش از فرا رسیدن موعد اعدام قلبش را اهدا کند.
فیلم سینمایی "خاک‌آشنا" به کارگردانی بهمن فرمان‌آرا پس از 48 روز نمایش در 9 سالن روی پرده است و 147 میلیون تومان فروخته است. رضا کیانیان، رویا نونهالی، بابک حمیدیان، رعنا آزادی‌ور و بیتا فرهی بازیگران این فیلم هستند. فیلم داستان هنرمندی است که در روستایی زندگی می‌کند و ورود خواهرزاده‌اش به روستا ماجراهایی را به وجود می‌آورد.


منبع : ir2date[dot]mihanblog[dot]com[slash]post[slash]94

ایران به روز اکران عید فطر از , ایران به روز اعتراض شدید بابک , سینمامحو نشست پرسش و پاسخ فیلم , سینمامحو گفتگو با آرش معییریان , سینمامحو تصاویر فیلم آتش سبز , سینمامحو نشست خبری فیلم , زیتون نیوز اکران فیلمی مبتذل ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات