تبلیغات

اهدای نشان قهرمان دیپلماسی ایرانقهرمان قهرمانان دیپلماسی ایران معرفی شد+عکس
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه به عنوان قهرمان قهرمانان دیپلماسی ایران از سوی صنعتگران، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی کشور انتخاب شد.
به گزارش اتحاد جنوب به نقل از مهر، در حاشیه برگزاری نهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت و اقتصاد ایران، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه به عنوان قهرمان قهرمانان دیپلماسی ایران از سوی صنعتگران، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی کشور انتخاب شد.

در این مراسم که با حضور محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور، سیدحسین هاشمی استاندار تهران، محمد جواد ایروانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و جمعی از فعالان اقتصادی، صنعتگران، تولیدکنندگان و سازندگان داخلی برگزار شد، از ظریف وزیر خارجه به طور رسمی با اهدای نشان قهرمان قهرمانان صنعت و دیپلماسی کشور تقدیر شد.

پس از انتخاب محمد جواد ظریف به عنوان قهرمان قهرمانان صنعت، برای چندین دقیقه فعالان تولیدی و اقتصادی حاضر در سالن به صورت ایستاده اقدام به تشویق وزیر امور خارجه کشور کردند و از توافق‌های انجام گرفته هسته‌ای ایران و 1+5 در ژنو تقدیر و تشکر شد.

از سوی دیگر در پشت کارت دعوتی هم که برای مهمانان این همایش ارسال شده بود، جمله ای از ظریف وزیر خارجه با این مضمون نوشته شده بود: " تنها زبان صحبت با مردم ایران، زبان احترام است."

پس از پایان این مراسم هم تابلویی در بیرون سالن همایش نصب شده بود که فعالان تولیدی و اقتصادی کشور بر روی این تابلو خواسته ها و پیشنهادها خود را خطاب به ظریف وزیر امور خارجه می نوشتند./ب1


منبع : borazjanesabz[dot]blogfa[dot]com[slash]post-3703[dot]aspx

جنجالی ترین وبلاگ, سنگر زمانه دیپلماسی با , پایگاه مرجع سردار شهيد محمّد , وبلاگ تخصصی تربیت بدنی و علوم , ادبی سرزمین‌های جداشده از ایران, اجتماعی فرهنگی شعر ادب تاریخ , دین وزندگی تایباد,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات