تبلیغات

انگیزه های مختلفی بیان کرده اندپشتیبانان فتنه ۸۸ می‌خواهند در لایه‌های مختلف در انتخابات ریاست جمهوری مؤثر باشند

 کامران باقری لنکرانی نامزد انتخابات آتی ریاست جمهوری صبح امروز در نشست خبری، با اشاره به انتخابات آتی ریاست جمهوری، گفت:‌ در انتخابات آتی شاهد حضور متنوع کاندیدا هستیم.

وی با بیان اینکه کاندیدای انتخابات آتی با انگیزه‌های مختلفی وارد صحنه سیاسی کشور شده‌اند، افزود: می‌توان نوع نگرش نامزدهای انتخابات را در بررسی نقاط ضعف و قوت دولت بررسی کرد چرا که برخی از این مباحث شبیه به هم است؛ این اتفاقات ما را یاد انتخابات مجلس نهم می‌اندازد. در آن دوره که جبهه پایداری شعار عقلانیت، معنویت و عدالت را حول محور ولایت کرده‌اند و سایر گروه‌ها شعارهای دیگری داشتند.

لنکرانی با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرموده‌ است دولت آینده باید نقاط مثبت این دولت‌های گذشته را منهای نقاط ضعفش را داشته باشد، تصریح کرد: برخی‌ها پرکاری و احیای شعارهای انقلاب را نقاط قوت دولت می‌دانند و یا برخی دیگر می‌گویند که دولت به شعارهای انقلاب خیانت کرده؛ به نظرم مهمترین ضعف دولت این بوده که در برنامه‌ریزی‌ها مبانی و ارزشی خود فاصله گرفته است.

لنکرانی با بیان اینکه برخی‌ها در فتنه 88 پشتیبان و حامی اغتشاش‌گران بوده‌اند، خاطرنشان کرد: افرادی که پشتیبان فتنه 88 بودند می‌خواهند با یک بازآرایی مجدد و در لایه‌های مختلف در انتخابات 92 تاثیرگذار باشند.منبع : saeed-jalili[dot]blogfa[dot]com[slash]post-246[dot]aspx

دکتر سعید جلیلی پشتیبانان فتنه , جنگ نرم بازی های رایانه ای از , بزرگترین وبلاگ انقلابی ایران , گزارش میدانی از بازارچه کتاب 1 , مدیریت رفتار سازمانی انگیزش , سلامت روان انگیزه چیست , daturie blogfa com جایگاه,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات