تبلیغات

احتمال نیز این امکان وجود دارد تیم ملی انگلیسگزارشی از افتتاحیه جام‌جهانی
گزارشی از افتتاحیه جام‌جهانی/ خوش‌آمدگویی به زبان فارسی +تصاویر مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل از لحظاتی پیش در ورزشگاه کورینتیانس شهر سائوپائولو آغاز شد.

کامیاران نیوز:  بیستمین دوره مسابقات فوتبال جام جهانی از ساعت 22:30 امشب (15 به وقت برزیل) در ورزشگاه کورینتیانس شهر سائوپائولو آغاز شد.

برگزارکنندگان برزیلی مراسم افتتاحیه بیستمین دوره جام جهانی، برنامه‌ای یک ساعته را برای افتتاحیه این مسابقات در نظر گرفته‌اند که این مراسم شامل بخش‌های پنج دقیقه‌ای خواهد بود.


در مراسم افتتاحیه جام جهانی 2014 برزیل علاوه بر نمایش‌های مرتبط با آداب و رسوم و فرهنگ و فوتبال کشور برزیل، اجرای برنامه‌های موسیقی و برنامه‌هایی برای معرفی تیم‌های شرکت‌کننده نیز در نظر گرفته شده است.

* تا دقایقی پیش از آغاز مراسم افتتاحیه 50 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور داشتند.

*‫ اسکوربورد ورزشگاه پیش از آغاز مراسم به تماشاگران خوش‌آمد گفت و سپس مراسم آغاز شد.‬‎

* طبقه دوم ضلع جنوبی ورزشگاه در اختیار طرفداران کرواسی قرار دارد. آنها پرچم‌های کشورشان را روی سکوها آویزان کرده‌اند‬.

* ماکتی به شکل کره زمین در مرکز ورزشگاه کورینتیانس قرار گرفته که در اطراف آن طبل‌های بزرگی قرار دارد.

 

*سازها و سمبل‌های کشور برزیل در ورزشگاه افتتاحیه دیده می‌شود. همچنین یک قایق و قطعه‌های کوچک شبیه زمین فوتبال در وسط استادیوم جابه‌جا می‌شوند.‬‎

* ‫تماشاگرانی از کشورهای مکزیک، ونزوئلا و دیگر کشورهای آمریکای مرکزی و لاتین هم در ورزشگاه حضور دارند‬‎ و مراسم افتتاحیه را از نزدیک تماشا می‌کنند.

‫به گزارش تسنیم، تصاویری نقاشی‌شده که روی آنها جمله «به برزیل خوش آمدید» حک شده، در بین تماشاگران حاضر در ورزشگاه کورینتیانس پخش شده است.‬‎

* ‫بسیاری از تماشاگران صورت‌های خود را رنگ‌آمیزی کرده‌اند و با چهره‌های دیدنی در ورزشگاه حضور دارند‬‎.


* از ورزشگاه کورینتیانس که محل برگزاری مراسم افتتاحیه جام جهانی 2014 برزیل است، گاهی صدای انفجار ترقه‌های دستی به گوش می‌رسد.‬‎

* ‫تماشاگران کرواسی و برزیل هنگام ورود به ورزشگاه برای یکدیگر کری می‌خواندند. ‫البته این کری‌خوانی‌ها دوستانه و با خنده همراه بود. ‬‎پس از برگزاری مراسم دیدار افتتاحیه جام جهانی 2014 بین این دو تیم برگزار می‌شود.

* تماشاگران برزیل و کرواسی با یکدیگر عکس یادگاری می‌گرفتند.


* با نزدیک شدن به زمان آغاز بازی فریادهای تماشاگران برزیلی ورزشگاه را پر کرده و آنها یکصدا طلایی‌پوشان را تشویق می‌کنند.‬‎

* ‫اسکوربورد ورزشگاه تصویر دست نوشته تماشاگری را پخش کرد که از دختری به نام اریکا تقاضای ازدواج داشت.

* ‫تعداد زیادی کودک با لباس‌های محلی که روی آنها گل، درخت و پرچم 32 تیم کشور حاضر در جام جهانی حک شده در زمین چمن ورزشگاه حضور دارند.


* تعدادی از کودکان حاضر در زمین لباس‌هایی با طرح توپ را به تن کرده‌اند.

* ‫هلی‌کوپترهای ارتش کشور برزیل بر فراز ورزشگاه در حال پرواز هستند تا امنیت را برقرار کنند. البته در اطراف ورزشگاه خبری از درگیری و حضور معترضان نیست.

* ‫اسپانسرهای فیفا در کمال آرامش و امنیت در حال اجرای برنامه افتتاحیه هستند.

* ‫در میان زمین یک گوی ال ای دی به رنگ آبی وجود دارد که روی آن به زبان‌های مختلف از جمله زبان فارسی به حاضران خوش‌آمد گفته می‌شود.

* در حالی که روی این  کره تصاویری از جهان طبیعت پخش می‌شود، کودکانی با لباس‌هایی به شکل گل و درخت در اطراف آن در حال حرکت هستند.* از آنجایی که بازی افتتاحیه میان برزیل و کرواسی در همین زمین برگزار می‌شود، مسئولان برگزاری مراسم سطح چمن را با روکش‌هایی رنگارنگ پوشانده‌اند تا از این طریق هم طراحی مناسبی برای برگزاری مراسم انجام داده باشند و هم امکان آسیب دیدن چمن را به حداقل برسانند.


* کودکی که لباس داوری به تن کرده بود به میان زمین آمد و سوت زد و با نشان دادن کارت قرمز تمام افرادی که در زمین بودند را به حالت نمادین اخراج کرد و این کار پایانی بود بر کار گروه اولی که مراسم افتتاحیه را برگزار کردند و پس از آن کودکی دیگر به همان شکل در سوت خود دمید و گروه دیگری برای اجرای مراسم به زمین آمدند.

* در ادامه مراسم گروهی پرچم برزیل را وارد زمین کردند و پس از آن گوی میان میدان باز شد که خوانندگان آهنگ جام جهانی در آن حضور داشتند. پس از باز شدن گوی این خوانندگان به خواندن ترانه‌‌شان پرداختند.


* از اسکوربورد ورزشگاه بازی‌های قدیمی جام‌های جهانی و صحنه‌های خاطره‌انگیز جام‌های قبلی پخش شد. از این اسکوربورد همچنین پیام‌های فابیو کاپلو‬‎، ‫چیچاریتو‬‎، ‫دروگبا‬‎، ‫فالکائو‬‎ و بوفون‬‎ پخش شد.

 

 

* کیفیت چمن سائوپائولو بسیار عالی است و با وجود برگزاری مراسم افتتاحیه در زمین آسیبی به چمن وارد نشد‬‎.

* تیم‌های ملی برزیل و کرواسی برای برگزاری دیدار افتتاحیه جام جهانی ساعت 11:30 به وقت ایران (16 به وقت برزیل) وارد ورزشگاه کورینتیانس شدند.

* مراسم افتتاحیه جام جهانی 2014 در فاصله 55 دقیقه به دیدار برزیل - کرواسی به پایان رسید. پیش از برگزاری این بازی همچنان روی اسکوربورد ورزشگاه تصاویر خاطره‌انگیر جام‌‌جهانی‌های گذشته پخش می‌شد.

=======================================

تظاهرات و اتفاقات نگران‌کننده در فاصله چند ساعت به آغاز جام‌جهانی/دو خبرنگار مجروح شدند

اعتصاب در بیرون ورزشگاه در آستانه افتتاحیه/ پرتاب گاز اشک‌آور و ناآماده بودن زمین مسابقه

در حالی که ساعاتی بیشتر تا آغاز مراسم افتتاحیه باقی نمانده، اعتصاب دوباره سائوپائولو را در بر گرفت.
خبرگزاری فارس: اعتصاب در بیرون ورزشگاه در آستانه افتتاحیه/ پرتاب گاز اشک‌آور و ناآماده بودن زمین مسابقه

به گزارش خبرگزاری فارس، در حالی که ساعاتی بیشتر تا آغاز مراسم افتتاحیه باقی نمانده، اعتصاب دوباره سائوپائولو را در بر گرفت.

مردم شهر که نسبت به برگزاری جام جهانی در کشور خود اعتراض دارند 3 ساعت مانده به آغاز افتتاحیه دوباره دست به اعتصاب زده و ناآرامی‌هایی را به وجود آوردند که این موضوع باعث شد تا در نهایت پلیس با گاز اشک‌آور معترضین را متفرق کند.

درگیری‌ها همچنان خارج از ورزشگاه کورینتیانس، محل برگزاری افتتاحیه جام جهانی ادامه دارد.

نکته قابل توجه اینکه شرایط برای برگزاری مراسم افتتاحیه مهیا نیست و به تازگی مسئولان برگزاری مشغول تدارک برای برگزاری افتتاحیه جام جهانی 2014 برزیل هستند.

================================

 

تصاویر/ساحران وجام جهانی

 

==================================

 

چهره‌های حاضر در افتتاحیه جام‌جهانی

 

مراسم افتتاحیه بیستمین دوره مسابقات فوتبال جام جهانی در شرایطی بامداد جمعه برگزار خواهد شد که بسیاری از چهره های مطرح و شناخته شده فوتبال جهان خود را به ورزشگاه سائوپائولو رسانده اند تا این مراسم و دیدار تیم های برزیل و کرواسی را از نزدیک تماشا کنند.

 

 بیستمین دوره مسابقات فوتبال جام جهانی از بامداد جمعه به وقت تهران با برگزاری مراسم افتتاحیه و دیدار تیم های فوتبال برزیل و کرواسی رسما آغاز خواهد شد و یک ماه علاقمندان به فوتبال را سرگرم خواهد کرد.

 

 

 

مراسم افتتاحیه این مسابقات قرار است دقایقی قبل از شروع دیدار برزیل و کرواسی در " آره نا دو سائوپائولو" برگزار شود. این در حالی است که بسیاری از چهره های شناخته شده و مشهور فوتبال دنیا خود را به برزیل و شهر سائوپائولو رسانده اند تا این مراسم و دیدار نخست جام بیستم را از نزدیک تماشا کنند.

 

 

 

استیو مک منمن بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال انگلیس، زوانیمیر بوبان بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کرواسی و باشگاه میلان، آرسن ونگر سرمربی تیم فوتبال آرسنال ، فیل نویل بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال انگلیس و باشگاه منچستریوایتد و اورتون، بیسنته لیزارازو بازیکن پیشین تیم فوتبال فرانسه و باشگاه بایرن مونیخ و ... از جمله افرادی هستند که تاکنون برای تماشای دیدار افتتاحیه وارد محوطه ورزشگاه شده اند. ================================== جزئیات مراسم افتتاحیه جام جهانی مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در شرایطی برگزار می‌شود که احتمال غیبت رئیس جمهور این کشور در مراسم وجود دارد.  برگزارکنندگان برزیلی مراسم افتتاحیه بیستمین دوره جام جهانی، برنامه‌ای یک ساعته را برای افتتاحیه این مسابقات در نظر گرفته‌اند که این مراسم شامل بخش‌های پنج دقیقه‌ای خواهد بود.   در مراسم افتتاحیه جام جهانی 2014 برزیل علاوه بر نمایش‌های مرتبط با آداب و رسوم و فرهنگ و فوتبال کشور برزیل، اجرای برنامه‌های موسیقی و برنامه‌هایی برای معرفی تیم‌های شرکت‌کننده نیز در نظر گرفته شده است.   سپ بلاتر، رئیس فیفا و بان‌کی‌مون، رئیس سازمان ملل متحد از جمله حاضران در این مراسم خواهند بود و احتمال حضور تنی چند از سران کشورهای جهان نیز در این مراسم وجود دارد. با این حال برخی خبرنگاران برزیلی معتقدند دیلما روسف،‌ رئیس جمهور برزیل به دلیل نگرانی از اعتراض‌های مردمی و هو شدن احتمالی در ورزشگاه در مراسم افتتاحیه حاضر نخواهد شد.   برگزارکنندگان مراسم افتتاحیه برای اجرای هرچه بهتر بخش‌های تصویری و نمایشی خود، قصد استفاده از یک نمایشگر LED بزرگ را دارند. ================================== اسکورت تیم فوتبال ایران در برزیل+تصاویر پلیس برزیل با تدابیر شدید امنیتی فضای اطراف تیم‌های فوتبال حاضر در جام جهانی 2014 از جمله ایران را کنترل می‌کند. به گزارش مشرق به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی فوتبال روز گذشته (چهارشنبه) به همراه اسکورت به محل تمرین خود رفتند. این اتفاق هر روزه برای همه تیم های ملی حاضر در مسابقات می افتد و شمار پلیس و نیروهای اسکورت همراه تیم ها از جمله جمله تیم ملی ایران افزایش یافته است.

 

علاوه بر حضور پلیس فدرال، پلیس ایالتی، نیروهای ویژه پلیس و موتورسواران، دیروز پلیس های جدیدی با موتورهای ویژه و مجهز به همراه ارتش کشور برزیل به همراه گروه زره پوش به گارد حفاظتی تیم های ملی اضافه شدند.

 

تصاویر نحوه اسکورت تیم ایران توسط پلیس برزیل در مسیل کمپ کورینتیانس:

 

 

 

حفاظت پلیس برزیل از تیم ملی

 

 

این تصویر ارتش برزیل را نشان می دهد که در محل هتل تیم ها و از جمله تیم ملی ایران حضور دارند

 

 

در این عکس پلیس های موتور سوار مستقر در هتل تیم ملی را مشاهده می کنید که وظیفه اسکورت تیم ملی را برعهده دارند

 

 

نیروهای جدید موتور سوار ارتش برزیل با موتورهای پیشرفته و مجهز در مقابل هتل

 

 

در این تصویر که از در زمان عبور از پل روگذار اتوبان گرفته شده است، پلیس موتور سوار را نشان میدهد که در حال کنترل ترافیک برای عبور اتوبوس تیم ملی است

 

 

در این تصویر پلیس های موتور سوار اجازه نزدیک شدن ترافیک به اتوبوس را نمی دهند

 

 

پلیس ایالتی و فدرال برزیل

 

 

در تمام مسیر عبور اتوبوس ها ارتش برزیل با سلاح های پیشرفته کلیه معابر را پوشش می دهد

 

 

حفاظت پلیس برزیل از تیم ملی

 

 

پلیس موتور سوار وظیفه اسکورت تیم ملی را بر عهده دارد

 

 

حفاظت پلیس برزیل از تیم ملی

 

==================================

 

حفاظت پلیس برزیل از تیم ملی

 

 

در این تصاویر که مربوط به موتورسواران است، توجه به یک نکته و آن هم دوربین روی کلاه آنهاست جالب توجه است

 

 

هلی کوپترهایی که مشغول گشت زنی در اطراف اتوبان منتهی به کمپ تیم ملی ایران در کورینتیانس هستند

 

 

حفاظت پلیس برزیل از تیم ملی    

 

 منبع : www[dot]kordira[dot]blogfa[dot]com[slash]post-15600[dot]aspx

پایگاه خبری تحلیلی کامیاران , اندیشه اسلام آبادغرب, ورزشی تازیخچه فوتبال, فوتبال خبر دانیال داوری بازی , دوست داران علی کریمی و رئال , ضد فراماسون شاید سفیانی قسمت , اخبار سیاسی روز ایران و جهان,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات