تبلیغات

اتفاقات ناگوارجزئیات شروع جنگ جهانی سوم و حمله چین به امریکا!
این طور که به نظر می‌رسد پیش‌بینی‌های کارشناسان در مورد اتفاقات ناگوار هکری سال 2015 به وقوع پیوسته و امسال باید منتظر هک‌های گسترده‌ای در فضای مجازی باشیم. ‌

روز پنج‌شنبه توئیتی مبنی بر اعلام شروع جنگ جهانی سوم روی حساب کاربری نیویورک تایمز و خبرگزاری UPI به نقل از پاپ، فضای مجازی را ملتهب کرد.

همچنین در توئیت دومی هک شده‌ای در روزنامه نیویورک تایمز خبر از جنگ چین و امریکا داده شد. براساس این توئیت جعلی اعلام شد: ناوهای امریکایی برای جنگ با ناوهای چینی وارد دریای چین جنوبی شده‌اند.

این اتفاقات دقیقا یک هفته پس از هک شدن سازمان پنتاگون رخ داد. براساس اخبار اعلام شده حمله هکری به این سازمان توسط  توسط یک گروه حامی داعش انجام شده بود.

این طور که به نظر می‌رسد پیش‌بینی‌های کارشناسان در مورد اتفاقات ناگوار هکری سال 2015 به وقوع پیوسته و امسال باید منتظر هک‌های گسترده‌تری در این زمینه باشیم.

توئیت روز پنج شنبه اگرچه تنها 20 دقیقه بر روی حساب کاربری نیویورک تایمز باقی ماند اما توانست نگرانی‌های زیادی را در نیروهای نظامی ایجاد کرده و حتی منجر به تشکیل جلسه آژانس اضطراری فدرال شود.

گفته می‌شود این هک به منظور ضربه زدن به بازارهای مالی برنامه‌ریزی شده بود.

خبرگزاری UPI با ابراز امیدواری از عدم شروع جنگ جهانی سوم این حمله هکری را تایید کرده و توضیح داد که حساب کاربری این خبرگزاری ظرف مدت 10 دقیقه 6 بار هک شده و در پی آن 6 توئییت جعلی در خروجی آن نمایش داده شده است.

روزنامه نیویورک تایمز در واکنش به این اتفاق، حمله هکری را تایید کرده و اعلام کرد که در حال پیگیری این موضوع است.منبع : anbiya2152[dot]blogfa[dot]com[slash]post-1980[dot]aspx

پاتوق رزمجویان جزئیات شروع جنگ , پژواک جزئیات شروع جنگ جهانی , ورود اقایان ممنوع, V F D شروع ناگوار, آناهيتا زندگی, بازیگران فردا, اطلاعات دارویی و پزشکی 9 قاتل ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات