تبلیغات

آوای جلب سیاحان آدرستور علمی - آموزشی شیراز

شایان ذکر است که این اردو بنا به درخواست دانشجویان شکل گرفته و هیچ گونه ارتباطی با دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر ندارد

به نام ایزد پاک

تور علمی - آموزشی شیراز

بنا به در خواست دانشجویان گرامی در خصوص اجرای سفری تخصصی آموزشی در راستای آموخته هایشان این سفر طراحی و برنامه ریزی گردیده که در این ایتینری اجزای آن به نظر علاقمندان شرکت در آن می رسد  :

روز اول : حرکت از تهران راس ساعت 17:00 مورخ 19/2/91 از موسسه جلب سیاحان.

روز دوم : ورود به شهر زیبای شیراز، استقرار در هتل سنتی نیایش و صرف صبحانه و آماده شدن برای آغاز بازدیدهای شهری.

گشت صبح : ابتدا با گذشتن از گذر تاریخی سنگ سیاه به بقعه بی بی دختران بنایی متعلق به عهد ایلخانی می پردازیم بعد از آن به دیدن مسجد بسیار زیبای نصر الملک می رویم که شاخصی برای معماری عصر قاجاریه است سپس به دیوانخانه نارنجستان قوام و موزه اشیاء آن می رویم و بعد به گنجینه (موزه) فارس در عمارت زیبای زینت الملک خواهیم رفت، بازدید بعدی ما از بازار سرای مشیر و بازار وکیل و بازار وکیل شیراز است که نهایتا گشت صبح با صرف ناهار در رستوران درجه یک سنتی شرزه به پایان می رسد.

گشت عصر : از ساعت 15:00 آغاز خواهد شد با بازدید از مجموعه تاریخی و توریستی زندیه که شامل حمام، گنجینه پارس، باغ نظر و ارگ کریم خانی است. صرف فالوده – بستنی سنتی معروف شیراز بعد از بازدید از مجموعه در یکی از بهترین بستنی بندیهای شیراز انجام می گیرد و بعد از آن به دیدن باغ ارم خواهیم رفت، از شیخ اجل سعدی شیرازی در مجموعه سعدیه دیدن خواهیم کرد و بعد از آن به زیارت خواجه شیراز شمس الدین محمد حافظ شیرازی می رویم، نهایتا صرف شام در یکی از رستورانهای معروف شیراز و بازگشت به هتل و استراحت جهت آماده شدن برای ادامه تور.

روز سوم : گشت خارج از شهر

گشت صبح : چک اوت از هتل راس ساعت 8 صبح و عزیمت به سمت تخت جمشید جهت بازدید تخصصی از سایت پرسپولیس:

این گشت 3 – 3:30 به طول خواهد انجامید که شامل بازدید از : صفه، پلکان، ورودی دو طرفه، دروازده خشایارشا (ملل)، نقوش پلکان شمالی و شرقی آپادانا ( کاخ بار عام  داریوش کبیر )، کاخ سه دروازه، کاخ تچر، کاخ هدیش، کاخ ملکه و موزه اختصاصی تخت جمشید، کاخ خزانه، کاخ صد ستون (کاخ بار عام خشایارشا)، دروازه ناتمام، خیابان سپاهیان جاویدان و آرامگاه شاهان هخامنشی در دامنه کوه رحمت.
در انتها عزیمت به سمت رستوران توریستی و معروف لانه طاووس برای صرف ناهار و استراحت.

گشت عصر : بعد از صرف ناهار به سمت منطقه مقدس نقش رجب و نقش رستم، بازدید از نقوش و کتیبه شاهان ساسانی در نقش رجب و آرامگاه شاهان هخامنشی و ساسانی، نقوش برجسته عیلامی، هخامنشی و ساسانی و کعبه زرتشت در نقش رستم به مدت 1:30 ساعت در ادامه سایت پارسه گد خواهیم داشت و این آخرین مکان مورد بازدید ما خواهیم بود و در نهایت حرکت به سمت تهران.

تاریخ سفر : 19/2/91 لغایت 22/2/91
هزینه سفر : 000/۱۴0 تومان
مهلت ثبت نام : 7/2/91

محل و نحو ثبت نام :

1-    واریز هزینه سفر به شماره حساب 0104205860005 بنام مریم معانی – بانک ملی شعبه شهرک اکباتان

2-    تحویل فیش واریزی به انضمام فرم ثبت نام به مدیریت محترم آموزش موسسه آوای جلب سیاحان سرکار خانم باستانی و ثبت نام در برگه لیست سایتهای مورد بازدید.

آدرس موسسه : بلوار کشاورز، جنب خیابان قدس، موسسه آموزش خدمات جهانگردی آوای جلب سیاحان                                            88952105 – 88961577 -  021 : تلفن

خدمات : ترانسفر بین شهری و داخل شهری با استفاده از اتوبوس اسکانیا + شب اقامت در هتل سنتی نیایش + 2 وعده صبحانه + 2 وعده ناهار + 1 وعده شام + 2 وعده عصرانه + همراهی مدرس و راهنما + بیمه

توصیه های لازم :
همراه داشتن چتر و لباس مناسب جهت استفاده در مواقع بارش بهاری یا پاییزی، پتوی سفری کم حجم، کفش مناسب پیاده روی، دفترچه یادداشت، کلاه و عینک آفتابی، کرم ضد آفتاب و در صورت تمایل دوربین و ملزومات آن

توجه :

1-    به دلیل رزرو اتوبوس و گارانتی بودن هتل کنسل نمودن سفر غیر ممکن است ( به هر دلیل موجه یا غیر موجه ) بنابراین متقاضیان محترم در تصمیم خود جهت ثبت نام و پرداخت هزینه دقت لازم را بعمل آورند چرا که استرداد وجه پرداختی غیر ممکن است، این موضوع در صورت تغییر احتمالی زمان سفر (نهایتا یک یا دو هفته) نیز موثق می باشد.

2-    حضور همراهان علاقمندان به این سفر با دانشجویان گرامی بلامانع بوده ضمن اینکه در صورت تقاضای برابر در نهایت حق شرکت با دانشجویان درس آشنایی با میراث فرهنگی و صنایع دستی می باشد. (در صورت تعویض همراه با دانشجو هزینه پرداختی توسط همراه وی مسترد می گردد.)

3-    دانشجویان محترم به لحاظ آموزشی بودن این سفر لزوم مشارکت شما در معرفی سایتهای مختلف الزامی است. بنابراین در زمان ثبت نام یکی از سایتهای معرفی شده در ایتینری را انتخاب و زیر برگه ثبت نام خود آنرا ثبت نمایید تا در سفر هنگام حضور در این سایت حق معرفی و در عین حال فرست آزمایش خود و کسب تجربه را داشته باشید.

4-    با توجه به اینکه این سفر ماهیت آموزشی دارد و به تقاضای خود شما عزیزان تدارک دیده شده مدرس همراه و راهنما در این سفر صرفا مسئولیت همراهی دانشجویان را داشته و از حقوقی برابر با بقیه مسافران برخوردار است و مسئولیتی از بابت حوادث متقربه یا غیر متقربه متوجه ایشان نخواهد برد.

5-    همراه گرامی حتما شناسنامه – کارت ملی و کارت دانشجویی موجب سیاحان یا دانشگاه محل توصیه خود را به همراه داشته باشید.

6-    شرکت کنندگان در تور برای مشارکت در شب شعر سفر اشعار، متون، و مطالب جالب توجه خود را به همراه داشته باشید.

7-    دانشجویان گرامی شما می توانید جهت مشاهده عکس های هتل، فضا و اتاقهای آن به آدرس سایت هتل مراجعه فرمایید.

www.niyayesh hotels.com

 

 

آموزش و پرورش بدون تجربه بی فایده است.

پیر ژانه

سفری خوش و به یاد ماندنی را برایتان آرزو می کنم - معانی

نحوی ثبت نام :
ثبت نام در دو مرحله انجام می پذیرد

۱- ثبت نام اولیه ( که با درج نام و نام خانوادگی و در صورت امکان ایمیل خود در قسمت نظرات انجام می پذیرد )

۲- ثبت نام نهایی که با به همراه داشتن فیش واریزی بانک انجام می پذیرد

برای هماهنگی زمان ثبت نام نهایی می توانید با ایمیل آدرس :
Taj.Architect@yahoo.com

یا با شماره تماس :
۰۹۱۲۵۸۴۲۶۳۸

هماهنگی های لازم را انجام دهید.منبع : laryz[dot]blogfa[dot]com[slash]post-10[dot]aspx

تور علمی آموزشی شیراز, مترجم عربي , آدرس میدان تلویزیون ابتدای رضا , مرکز آموزش خدمات گردشگری و , مرکز آموزش خدمات گردشگری و , مرکز آموزش خدمات گردشگری و , تلفن مستقیم ۸۸۹۱۹۸۷۵ توریست ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات